S.S.S.

Merak Edilenler

NGU DESIGN olarak, müşterilerimizin bizimle ilgili daha fazla bilgi edinmeleri ve şeffaf bir iletişim ortamı oluşturabilmek amacıyla bu bölümü oluşturduk. İşte bize sıkça yöneltilen soruları anlamak için hazırladığımız bu alan:

NGU DESIGN hakkında merak ettiğiniz bir şey var mı? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

NGU DESIGN, oyun dünyası için özel grafik tasarım hizmetleri sunan bir firma olarak 2014 yılında kurulmuştur. Özgün tasarımlar ve profesyonel hizmet anlayışımızla öne çıkıyoruz.

Mehmet Koçak, NGU Design’in kurucusudur. Oyun dünyasında video hizmetleri konusunda yaklaşık 400 projeye imza atmış ve 2019 yılında maalesef bir trafik kazasında hayatını kaybedilmiştir. NGU DESIGN, onun mirasını devralarak faaliyetlerine devam etmektedir.

NGU DESIGN, Silkroad Online, Metin2 ve diğer MMORPG oyunları için grafik tasarım, video reklam ve veritabanı destekleri gibi birçok hizmet sunmaktadır. Logo tasarımından trailer yapımına kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

NGU DESIGN, uzman ekibi, bütçe dostu hizmetleri, hızlı ve güvenilir tasarımları ile öne çıkar. Referanslarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sektörde güvenilir bir isim olmayı başardık.

NGU DESIGN olarak, logo tasarımı, banner ve afiş tasarımı, trailer yapımı, Facebook ve Discord setleri, paylaşım görselleri, duyuru görselleri, konu başlıkları, paylaş kazan tasarımları gibi birçok özel tasarım modeli sunmaktayız.

Aradığınız soruyu bulamıyor musunuz? Bizimle İletişime Geçin!